top of page

FARKINDALIK ve DENGE

O beklediğin hayat burnunun dibindedir ve sen de gidip fırsatları nerede arıyorsundur. Emek ve çaba sarf etmediğin için, önüne gelmiş fırsat da olabilir; bunu düşündün mü?

Onca çabayı başka şeyler için harcarken aslında tekamülünü erteliyor ve tekamülünü yok sayıyorsundur; haberin yok. Bir gün bu hayat bitecek, Spatyom'a gideceksin o zaman damgalarımız açık olduğu için her şeyi ayan beyan anlayacaksın ama iş işten geçmiş olacak.

Sonra bir sonraki enkarnede düzeltirim diye uğraş dur. Bakalım o enkarnede şimdi verilen şanslar sana verilecek mi? Deneyimlemeye geldiğin bu dünyayı deneyimle.

Her şey sadece meditasyon ya da reiki de değildir, hayat dengedir; Allah seni Tibet'de yaratmayı da bilirdi. Burnunun dibindeki yaşanılası güzellikleri gör, kendine daha fazla karma yaratma.

O yarattığın karmalar geçmişi şifalandırarak 10 enkarnede temizlenir. Farkındalık lazım spritüalizm için sadece teoriyle olmaz. Pratik de lazım.

Hayattaki görevlerini yapmıyorsan sözleşmeni yerine getirmiyorsan sabahtan akşama kadar çakra açsan ne yazar?

Yine kapanır o çakra, çünkü hiçbir olay yok bir çakrayla alakalı olmasın. Yaşamda ne yapman gerekiyorsa bundan kaçtığın sürece, spritüel anlamda temizlenmen münkün değil.

Hayatta bir görevin var bunu yapmadığın sürece, istediğin kadar meditasyon da yapsan, tüm şifa sistemlerini de çalışsan; her şey denge, olmayacak, huzur gelmeyecek. Bu böyle. Hayatı yok sayıp sadece ve sadece kapanıp çakra açarak olgunlaşan olmadı.

Kimle dersin varsa bu hayatın içinde hemhal olarak, yoğrularak, yaşarak, elinden geleni yaparak; seni Yaradan’a hakkını vermen lazım. Bunun için geldin.

Birilerini üzüyorsan ve vermeden hep alıyorsan örneğin kendini arındırmanın yolu; o insana vermekten geçer. Alma verme yasası sadece sakral ile açılmaz. Eğer normal hayatta alma verme terazin çoktan kaydıysa sakral açılsa da tekrar kapanır, şifa ile tekrar açılır yine vermeden alınca yine kapanır.

İşin özü dengedir.

Özlem Tunalı

www.tunalireiki.com

(Yasal uyarı: yazılarımın paylaşılması, kopyalanması ya da alıntı yapılması, dağıtılması yasaktır. Bu tüm yazılarım için geçeli olup, telif hakkı geçerlidir.) yazarozlemtunali@gmail.com


Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page