top of page

REİKİDE ALKOL ve SİGARA

Reiki yaptıkça alkolden ve sigaradan uzaklaşacaksınız. Bu zorlaşmanızla ya da isteğinizle olmayacak. Kendiliğinden olacak.

Canınız çekmeyecek. Hani böyle tadı bir şey ifade etmemeye başlayacak. Tabii o zaman ortamınız da değişmeye başlıyor. Bu reikide ortalama 10 uyumlama verdiğim tüm öğrencilerimde yaşadığım bir olay.

Demek ki, böyle bir etkisi var dedim ve artık şaşırmıyorum. Bana diyorlar, ayda yılda bir içiyordum, onu da kesinlikle istemiyor canım. Ya da sigara kullananlar tadından soğuyor ve kolay bırakıyor, reikiden güç alıyor. Etrafımda bu konuyla ilgili o kadar insan var ki.

Dedim ki demek ki, bu böyle bir şey, kendiliğinden soğuyor insan. Arada, çok nadir de olsa alkol almak tat vermez mi insana, asla. Ne ilginçtir şey bu böyle... Bununla birlikte alkol ve sigara içen birinde çakra kontrolü, tamiri ve çakra açmak tabii ki olmaz.

Onlar çakra tahribatı yaratır, yırtık oluşur. Ayrıca tüm enerji girişi de çakra girişlerinden olduğundan bu çok çok önemli. Çakraların davranışlarımızda, hayatımızda ne kadar önemli olduğunu zaten biliyorsunuz.

Çakralar kapalı olduğunda o bölgeyle ilgilenince sorunlar çıkıyor. Alkol ve sigara kullanıyorsanız çakra çalışma meditasyonu yapmayın.


Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page