top of page

BAZI SPRİTÜELLERİN HANDİKAPLARI…

İndigoların bir handikapı oluyor. Alt çakraları kaile almıyorlar. Her daim 6 ve 7. çakrayı açalım, olay bu. Onlar açıksa tamamdır. Yok öyle bir şey.

İnsan bir bütün. Eğer dengeyi sağlayamıyorsan, kök çakradan beslenemiyorsan hayatında tonla eksiklik vardır: hareket kabiliyetin yoktur, ben deme- benim demen zayıftır, hayatına sahip çıkabilme potansiyelin yoktur.

Hal böyle olunca hayatına sahip çıkamadıktan sonra en ufak cesareti gösteremedikten sonra, ben spritüalim diye gez ortalıkta. O hayallerini de çok gerçekleştirirsin bekle.

Küçümsediğin kök çakra hareket kabiliyetin ve Gaia ile bağlantındır, emin ol tepe çakran kadar önemlidir. 6 ve 7’yi açtıysan tamsın sana göre.

Oysa tepetaklak düştüğün nokta da tam da budur. İçine düştüğün çukur bu. Sadece üst çakraları kullanmakla spritüel olunmaz.

O ego sende olduğu sürece bilgi sahibisin sadece ama bilgiyi içselleştiremedikten sonra ne işe yarar?

Hayatına bakarlar insanın. Hayat sadece sabah akşam yeni uyumlama yapmak da değil, hayallerine sahip çıkmak ve cesaret gösterebilmek de son derece önemli.

Yaşamaya geldin bu dünyaya en nihayetinde, yanı başında akıp giden ve senin seyrettiğin bir hayat var: Tebrik ederim çok fazla uyumlaman var ama yaşamıyorsun. Kaçırdığın o kadar fırsat var ki ama sadece üst çakraları açtıysan mutlusun ve yeterlisin, sana göre. Hayat savunmaya değer filmini izlemeliler bu tür spritüeller.

Üstelik o kadar çok uyumlaman var ama en az 3 tane çakran kapalı. Hayatını düzene koymadan ahkam kesmenin de anlamı yok sanırım. Bakarlar hayatına, boş mu konuşuyor yoksa gerçekten bu dediklerini yapıyor mu diye…

O yok saydığın kök çakra hayatına sahip çıkma potansiyelindir, eline geçen fırsatlar da sanma ki her daim eline geçer.

Cesaret ve hareket etme, değişim potansiyeli tüm çakraları açar. Hayat bir bütündür ne sadece uyumlamalar ile olur bu hayat ne de sadece kök çakrayla. İkisi bir arada olmalı, sayın spritüel insan.

O küçümsediğin kök çakra seni hayata bağlayan ilk bağ, sen daha ilk bağı Gaia ile kurmaktan muzdaripsen "3. gözüm acayip dönüyor" diye anlatmanın alemi yok.

Köklerin yok, kökleri olmayanın 6 ve 7. çakrasından; hadi onu bırak 9. çakrasını aktif etmesinden nasıl bahsedeceğiz?

Daha 8’den hiç bahsetmiyorum kökle ilişkisinin bitirenin işidir 8 kapısı. Bu yüzden 8. çakra, kök çakrasını açmayanlara çok uzaktır ve bu sebeple bereket kapıları da kapalı kalacaktır.

Tamam spritüelim deyip sadece 6 ve 7’ye çalışmaya devam edebilirsin ama sadece kandırdığın kendinsin. Uyan ve yanından geçen hayata sahip çık, bu da öncelikle yok saydığın kök çakra ile olur.


Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page