top of page

ÇAKRALARDAKI ÇARPI SAYISI VE KAPALI OLMASI

Birinin çakrasında 5 tane çarpı varsa bilin ki görevi çoktur çakrayla ilgili. Şunu düşünün 3 çarpı da olabilirdi 5 tane çarpı var.

Demek ki, 5'lik bir volümde dönmesi lazım o çakranın ama siz o çakrayla ilgili hiçbir şey yapmıyorsanız o çakranın çukuruna düştüğünüz gibi ayrıca bir tane çarpısı olan ve görevini yapmayandan daha çok acı çekersiniz çünkü konu açık; daha çok görev var ama daha da çok yapılmayan var. Bu sebeple kapalı çakralar kesinlikle açılmalı.

Bir çakranızda 3 den fazla çarpı var ve kapalıysa acil açın. O çakrayla ilgili ne varsa kaderinizde önünüze engel olarak gelecek. Görevlerde borç hanesine bir sonraki enkarneye kalacak.

Fakat handikap şu ki, bi sonraki enkarnede borçlar daha zor ödenir. Bu her zaman böyledir. Bu sebeple bu enkarnede kapalı olan çakrayı açmak elzemdir. Diyelim kişinin boğaz çakrasında 5 çarpı var ama buna karşıt olarak çakrası kapalı.

Ne olur, içe kapanık olur, konuşma ve anlatma sorunu olur. İçindekileri söyleyemez ve ona bunlar dert olur.

Bunun aksine göreviyse boğazla ilgili ne varsa yapmaktır. Belli ki, kaderinde de anlatıcı olmak var oysa kişi daha kendi arzularını ya da niyetlerini/ düşüncelerini söylemekten musdarip, bırakın anlatıcı olmayı.

Bu çakrayı açmadığı sürece 4 ve 6’yı tama manasıyla çalıştıramaz. Bırakın spritüellik şöyle dursun, öncelikle mutlu olması mümkün değil. Neden 6 açılmadan mutlu olunmaz.

4’ise kalptir ve neşedir, Gaia’ya bağlanmaktır. Buraya atılmış çapadır, oysa 5 açılmadığında 4’te de sorun olacağından köksüzlük yabancılaşma, yalnızlık hissi daha da sorunlu bir hal alacaktır.

Belli ki enerji bir yerde gelip kalacak ve tıkanacak, bu sorun yaratır ve açılması kişinin gerek sağlığı için olsun gerek psikolojik durumu için olsun, gerek içindekileri söyleme yetisi kazanarak ilahi planda yapması gerekenleri yapma yolunda ilerlemesi için muhakkak 5. çakranın açılması gerekir.

Ayrıca öyle bir görevdir ki, 5’teki 1 çarpısı olan kişinin çakrasının kapalı olması ile 5 çarpısı olanın kapalı olması arasında çok fark vardır. Tam enerji alacağı yer/ kapı belli ki 5, öyle yaratılmış.

Peki o da kapalı olursa nereden enerji alacak? Evrensel enerji kaynağından beslenmek için çakraların açık olması gerektiği gibi en fazla hangi çakrada çarpı varsa belli ki kişi o çakradan beslenmektedir.


Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page