top of page

HERKES REİKİ VERİRKEN HİSSEDER Mİ?

Bir öğrencim, “Özlem hocam benim reikimi hissetmiyorum, sanki olmuyor gibi” dedi. Yollayın bana 5 dakika dedim. Bacaklarım zangırdadı. 9. Çakrası muhteşem çalışıyor, usui reikiye başladığında algısı acayip açılacak belli. Daha yan reikilerde bu şekilde bu kadar aktarabiliyorsa çok yetenekli demektir.

O kadar mutlu oldum ki, onun kadar sevinmişimdir. Hani iyi aktaramazsan uyumlama/ inisiye sırasında o öyle güçlü aktaramaz başkasına. Muhteşem. Bu şekilde olabiliyor, bazen başkasına yolladığınızda o daha çok hissedebilirsiniz.

Kimisi de kendine şifa verirken çok hisseder. Bunlar değişir. Sonuç olarak, baktım ki, enerjisi/ şifası çok çok kuvvetli maşallah. Çok iyi ilerliyor. Günde 1 saat reiki muhakkak çalışıyor. Bana en çok soru soranlardan. Hep öğrenmek istiyor. Çok ilginç sorular geliyor aklına. Ama bunlar çok iyi çünkü ne kadar sorarsa o kadar öğrenir.

Ne kadar ilgilenirse o kadar çabuk ilerler insan.

Çalıştıkça enerji kanalı genişler ve her üst seviyeye geçtiğinizde bu enerji kanalı daha da açılır ve enerjiyi daha güçlü ve etkili aktarırsınız.


Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page