top of page

RUH DEĞİŞİMİ/ TRANSFER RUH (3)

- Sence bu ruh değişiminin amacı ne?

- Gelen ruh çok daha olgun.

- Olgun bir ruh gelmesi için miydi her şey?

- Yok, hayır.

- Peki, öyleyse?

- Burada görevim var. Birşeyler yapmam gerekiyor ve ilk ruh da kesinlikle çok değerli ama yeni gelen ruh beni ilerilere taşıyacak.

- Ne anlamda?

- Bütünün hayrına işler yapacağım muhakkak.

- Bu çok güzel. Bu farkındalığa nasıl vardın?

- Aslında meleklerimi duyamasaydım eğer bunları anlayamazdım. Ama şu oldu devam eden süreçte meleğimi çok daha rahat duymaya başladım.

- Bu yeni gelen ruhla mı ilgiliydi?

- Tabii onun kapasitesi çok daha fazla. Önceden bunlarla o kadar ilgili değildim. Yani bilirdim ama özel zaman bu denli ayırmazdım. Ama şimdi doğal olarak duyuyorum. Algısı açık bir ruh geldi, fark buradan kaynaklanıyor.

- Bu sana nasıl yansıdı? Nasıl etkisi oldu?

- Dinginleştim, neden varım, neden geldim diye sorgulamaya başladım. Sakinleştim, duruldum. Farkındalığım arttı. Tabii doğal olarak hayattan beklentilerim değişti.

- Yeni gelen ruhu algılayabiliyor musun?

- Evet, zamanla oldu. Çok daha derin, güçlü, köklü bir hali var. Erdemli aynı zamanda. Son derece vicdanlı ve ilahi bağı kuvvetli. Hayattaki ilk önceliği spritüel bağı hissetmek. Derin bir ruh.

- Etrafındakiler bu değişimi nasıl algılıyor?

- Çok değişmişsin sen ama çok yaramış diyorlar. Sakinleşmişsin, dinginleşmişsin ve senin yanında inanılmaz huzur duyuyorum, sende çevredeki herkesi sakinleştiren bir şey var diyorlar. Saygı duyuyorlar, en az tanıyan bile çok farklı birisin diyor. Mistik ve derin bulduklarını söylüyorlar. Tabii ki çok güven veren bir halim olduğunu hep söylerler. Bunların hepsi yeni gelen ruhla sağlandı.

- Eskiden böyle değil miydi?

- Eski ruhum varken de küçük izler vardı bunlara ait ama şimdi kocaman bir okyanusum bu değerlere ait. Erdemlilik okyanusuna bulandım yeni gelen ruhla.

- İyi ki gitmiş mi diyorsun eski ruhun?

- Asla öyle demiyorum, onun da işlevi vardı ama oraya kadardı. O da yapması gereken her şeyi yaptı ve spatyoma geri döndü. Her zaman ona teşekkür edeceğim. Onun sözleşmesi o kadardı.

Özlem Tunalı

www.tunalireiki.com

NOT: Sorularınızı gerek buradan gerek özelden mesajla bana sorabilirsiniz.

(Yasal uyarı: yazılarımın kopyalanması ya da alıntı yapılması, dağıtılması yasaktır. Bu tüm yazılarım için geçeli olup, telif hakkı geçerlidir.)


Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page