top of page

KAYA TUZUNUN ŞİFASI

Ruhsallığın birçok ayağı var. Sadece meditasyon, sadece reiki olmaz. Korunmanız lazım. Bir de spiritüellerin daha açık olduğunu varsayarsak korunmak şart. Tuz özel bir malzeme. Koruyucudur. İnsanlığın varoluşundan beri tuzun koruyuculuğu bilinir.

Kaya tuzunu ayaklarda kullanmak nefis bir topraklanma çeşidi. Kaya tuzu şifalı bir şey. Negatif enerjiyi alır. Çünkü gün içinde pozitifliğimiz kayboluyor. Ayaklar çok önemli. Uzak doğuda ayakların önemini biliyorlar ve birçok şifa yöntemini ayaklardan yapıyorlar. Akapunktur da ayaktan yapılan şifa yöntemlerinden biri.

Sonra ayaklara yapıştırılan toksin çıkaran bantlar da var. Tüm organlar ayaklardan iyileştirilebiliyormuş. Ayaklarda tüm organların yeri varmış. O yere temas edildiğinde aslında organa temas edilmiş olunuyor.

Kaya tuzu da ayaklardan içeri girdiğinde vücuttaki negatifliği alıyor, nazarı da alıyor ayrıca. Günün yorgunluğunu alıyor.

Şunu öneriyorum bu konuda: Benim ayak banyosu yaptığım bir leğenim var. Bunun içine mümkünse saf zeytinyağ ya da işlenmiş zeytinyağ. Ayaklarınızın yumuşacık olması için ayrıca zeytinyağ çok yararlı.

Hadi o da yok masaj yağ koyuyorsunuz sonra 3 çorba kaşığı kaya tuzu ekliyorsunuz. Duş jeli koyuyorum, aynı anda temizlensin, rahatlasın diye, günün yorgunluğunu alıyor. , Ayrıca karbonat 1 tatlı kaşığı. Karbonat ne alaka derseniz, vücudun alkali olması çok çok önemli. Karbonat kanser dahi geçiren bir maddeymiş. Ayaklardan her şey içeri giriyormuş.

Muhteşem bir şey olsun diyorsanız tam keyiflik o zaman bir de maden suyu ekleyin derim.

Sıcak su içine eklenen bu karışımda ayaklarınız en az 1 saat kalsın ve siz açın tv’nizi ya da kitabınızı keyfinize bakın.

Bugünü kaya tuzu günü ilan ettim. Ben bu arınmayı ve toksin atma işlemini; tam da şu anda ayaklarım bu karışımın arındırdığı leğende bulunurken; sizinle kaya tuzunun negatif tesirleri uzaklaştırmasını ve böylece önemli bir topraklanma aracı olduğunu paylaşayım dedim.

Çünkü gerçekten negatifliği atan bir yöntem.

Not: Yazılarımın kopyalanması, paylaşılması yasaktır. Paylaşılması durumunda telif hakkı yasası geçerli olacaktır.


Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page