top of page

ENERJİNİZİ ÇALAN VAMPİRLER...

Çevrenizde ne kadar negatiflik varsa topraklanma adına o kadar çalışma yapmamız lazım.

Topraklanma yapmazsak hastalanabiliriz çünkü ve çevremizdeki insanlar enerjimizi emer. Bu çok önemli bir konu. Tüm pozitifliğimiz gidebilir, alt üst olabiliriz.

Tüm bildiklerimizi bilmiyormuşuz diyebiliriz. Olumluluğumuz azalabilir, enerji emiciler çok tehlikelidir. Siz ne kadar uğraşırsanız uğraşın enerjiniz uçabilir.

Bu yüzden daha da fazla topraklanmak ve koruma yöntemleri yapmak lazım. Kimi enerji emiciler bu hallerinden haberdardır, kimileri ise değildr. Haberdar olsalar da olmasalar da durum, enerjisi emilen için vahimdir.

Farkında olamdan da enerji emen çok kişi vardır, üstelik bunların kötü kişiler olması da gerekmez, sürekli ahlanıp vahlanıyorlar ve hayatın kötülüğünden bahsetmek de enerjinizi çalar.

Sizi üzen ve geliştirmeyen herşey enerjinizi çalar ama kimisi az ya da çok olabilir ama çalar. Dikkatli olmak lazım. Farkındalık düzeyinizi arttırıp, enerjinizi koruyacak çalışmalara günde en az birkaç saat zaman ayırmanız lazım.

Olur mu öyle şey dediğinizi duyar gibiyim. Yapmazsanız bu çalıpşmaları enerjiniz yok olur, yok. Kan emer gibi enerji emen insanlar var. Bazıları çok da tehlikelidir. Kanca saplamış olabilirler eterik bedeninize.

Bu yüzden tahmin ettiğiniz insanlar için sık sık kordon da kesmeniz gerekir. Siz evinizde ya da şehir dışındayken dahi sizden ona enerji gider çünkü.

O iyileşirken hergün, siz bedbaht olabilirsiniz günden güne. Uyanıklık ve farkındalık çok önelidir. Kuru kuruya olumluluk bir işe yaramaz, biraz da farkındalık lazım.

Çünkü farkındalık olmadan sürekli gösterdiğiniz olumluluğun adı saflık olur kibar bir anlatımla. Kendinizi korumanız lazım. Açıkça şu var: sadece şunu hatırlasanız yeter; "enerjiniz sizin ve kimsenin sizin enerjinizi çalmaya hakkı yok."

Siz o enerjiyle yaşıyorsunuz. Enerji vampirlerinden korunun ve daha ötesi korunmak için onları fark etmek çok mühim. Enerjimizin yükselmesi için daha önemli bir konu var o da öncelikle enerjimizin düşmemesi.

Günümüzde belli sebeplerle enerji vampirliği çok oluyor: çalışma ortamınızda ya da ailenizdeki bir bireyden kopmanızın imkanı yoksa (ki çoğu zaman mecbursunuzdur zaman geçirmeye) enerjinizin ona geçmemesi lazım.

Günden güne bitersiniz. Bu konuda çok başarılı insanlar var. Enerji çalmak da üstadlar. Hatta bu sizin en yakın arkadaşınız da olabilir.

Benim bir arkadşaım vardı: Çok da seviyordum ama her buluşmamız da hayatın ve insanların ona yaptıkların öyle bahsediyordu ki, ondan ayrıldığımda hep başım ağrıyordu ve kendimi halsiz hissediyordum.

Sonra onunla buluşmamaya karar verdim. Onu sveiyordum ama bana iyi gelmiyordu üstelik böyle insanlar sizin onu olumlullaştırmanıza da izin vermez. Ne derseniz deyin, diyecekleri bir yanıtları vardır muhakkak.

Anlatamazsınız hiçbir şeyi. Sızlanmak ister gibi bir yanları vardır. Bakmışsınız k, enerjiniz bitmiş. Başarılılar işte. Arkadaşım bu enerji vampirliğini bilmeden yapıyordu ama bana onunla görüşmemekten başka çare bırakmamıştı.

Tabii iş böyle olunca kolay ama dediğim gib işte ya da evimizdeys ebu vampir; fena ki, ne fana!

O zaman topraklanma yöntemlerini bilmeniz lazım, sonuç olarak yanınızdaki vampire rağmen günden güne enerjiniz bitmiyor ve artıyorsa; sizi tebrik ederim. Çünkü başarmamız gereken budur. Korunmak.


Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page